Old Town Residence

Apartamenty Old Town Residence znajdują się w samym sercu gdańskiej Starówki, w bezpośrednim sąsiedztwie jest mnóstwo restauracji, kawiarni i pubów. W odległości 100 m od naszego budynku znajduje się nabrzeże rzeki Motławy z zabytkowym Żurawiem, statkiem "Sołdek", Muzeum Morskim. Można wybrać się na godzinny spacer i przez kładkę nad Motławą obejść całą Wyspę Spichrzów. W słoneczny dzień przyjemnie jest popłynąć statkiem na Hel, do Sopotu lub Gdyni, przystanek na nabrzeżu. W odległości 50 m od naszego budynku znajduje się Bazylika Mariacka - największy ceglany kościół w Europie! Trzeba wspiąć się na wieżę kościoła i podziwiać Gdańsk z lotu ptaka. Na zakupy zaprasza zabytkowa Hala Targowa, można się tam zaopatrzyć w zawsze świeże owoce, warzywa, pieczywo, kosmetyki lub odzież. W odległości 5 minut spacerem jest ulica Długa z Neptunem, Teatr Wybrzeże i Teatr Szekspirowski. W nieco dalszej odległości - 15 min spacerem - Muzeum II Wojny Światowej i Europejscie Centrum Solidarności.

Apartamenty Old Town Residence znajdują się w pięciokondygnacyjnej, nowej kamienicy, wyposażonej w cichobieżną windę, której przepiękna elewacja została wykonana na podstawie przedwojennej dokumentacji.
Każdy z apartamentów dysponuje urządzonym aneksem kuchennym z ekspresem do kawy nespresso, wygodnym 2 metrowym łożkiem, wi-fi i 40 calowym telewizorem, klimatyzacją lub wentylacją. Dodatkowo jeden z apartamentów posiada słoneczny taras z widokiem na Starówkę.

Apartamenty Old Town Residence Gdańsk

Apartament Deluxe

Apartament z tarasem

Brak komentarzy

.

Tartaczna Deluxe Apartments

Gdańsk, Tartaczna 2

Gdańsk Deluxe Apartments

Gdańsk, Świętego Ducha 21/23
Tartaczna Deluxe Apartments
Gdansk Deluxe Apartments